Avea’dan bomba tarife: 19 TL’ye Hepsi Bir Arada (konuşma, sms ve 1GB internet)

Kantin uygulaması ile birlikte genç aboneleri açık ara en iyi tarifelerle buluşturan Avea, yeni tarifesi ile bir adım daha öteye geçerek, artık yaş sınırı gözetmeden, herkesi kapsama alanına çağırıyor.

Faturasız tüm Avea abonelerinin faydalanabileceği yeni tarifenin ismi Yıkılan Paket.

Gördüğümüz gibi ayda 19 TL ödeyerek Avealılarla 1.000 dakika + Her Yöne 1.000 SMS + 1 GB internet hakkı sunan paket dediğimiz gibi 7′den 70′e herkese açık!

Tarifeye geçmek için yapmanız gereken sadece KAYIT yazıp 1991′e SMS göndermek.

Detaylara buradan erişebilirsiniz.

Bu arada eğer yaşınız 12-25 arasında ise muhakkak aşağıdaki haberlerimizi de okuyun deriz:

13 Yorum

 • en qalite opratör avea bunu bilir bunu söylerim

 • “Avea içi bin dakika ” bu olmamış işte …

 • Avea içi dakika yani çöp adamlar 1000 sms 1gb interneti 19tl ye satıyorlar.

 • “herkesi kapsama alanına çağırıyor”

  Ankara’nın göbeğinde olmayan kapsama alanına mı?

 • Başka operatörden geç sana 500 dk her yöne, sen bizim yıllardır müşterimizsin al sana 1000 dk şebeke içi. Yazık hakkaten yazık. Var olan müşteriyi memnun etmek yerine yeni gelenlere avantaj sunup var olan müşteriyi hiçe sayıyorlar, küstürüyorlar.

  Bir de şu şebeke içi numaraları farklı şebeke dışı numaraları farklı ses tonuyla belirleselerde rahat etsek. Şu anda sadece numaranın taşınmış olduğu anlaşılıyor, şebeke içi mi dışı mı belli olmuyor.

 • Şu Avea içi 1000 dk olan mereti her yöne 1000 dk şeklinde düzeltin, o vakit belki düşünülebilir bir hal alır kampanya…

 • kütahyada çekmeyen ankaradanın göbeğinde eskişehirin belli yerlerinde çekmeyen avea mı ,_? güldürmesinler. önce her aradığımızda kestikleri 50 kuruşu ücretsiz yapsınlar ve her aradığımızda hattan düşürerek en az 1 liraya tamamladıkları operatör hakkımızdan ücret almasınlar. düzenbaz firmanın önde gideni.

 • Daha önce 15-25 yaş için gelen tarifeyi eleştirmiştim, sanırım sesimi duymuşlar istediğim gibi bir paket çıkmış :)

  http://avea.pclabs.com.tr/2165/aveali-gencler-kantin-sizi-bekliyor-elinizi-cabuk-tutun/

  Bu arada Avea içi değil de her yöne isteyen arkadaşlar Bal Paket satın alabilir, yalnız onda 20 liraya her yöne 250 dk, 250 sms, 250mb, 30 liraya ise 500dakika(her yöne), 500sms ve 500mb.

 • Harikasın Avea.
  Bir tanesin Avea
  Senin gibisi yok Avea.
  Teşekkürler Avea.
  Ailece seni terk ediyoruz Avea.
  Hoşçakal Avea.

  Satın almak istediğim sınırsız 3G paketini “distribütör stoklarında modem kalmamış” bahanesiyle bana satamayan, olmayan paketi “dostlar alışverişte görsün” diye sitesinde satışta gösterip de satmayan Avea.

  http://www.avea.com.tr/tr/sta/3G/net/sinirsiz_jet.shtml?pagemenu=pcden.kontratli.sinirsizjet

  Cici (yeni) müşterilerine 40 TL’ye sattığı paketi eski (enayi) müşterilerine 60 TL’ye kakalamaktan utanmayan Avea.

  http://www.avea.com.tr/tr/sta/bireysel/tarifeler/faturali/yeninesil1000_1000e.shtml

  “Yeni Nesil 1000 tarifesinin aylık ücreti numara taşıma, yeni hat tesisi ve Avea’nın faturasız tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ilk 6 fatura dönemi boyunca 40 TL, sonrasında 45 TL’dir. Avea’nın faturalı tarifelerinden geçiş yapan müşteriler için ise 60 TL’dir.”

  Sağda solda bu şekilde reklamını yapınca (reklamın kötüsü olmaz) “Avea müşteri hizmetlerinin 500 numaralı telefonunu neden aramadınız? Bu sizin yaptığınız ayıp” (kol kırılır yen içinde kalır hesabı) tripler yapan Avea.

  Biz senden umudu kestik Avea.
  Tak sepeti koluna, …

 • Güzel Tarifeymiş Bilgi İçin Teşekkürler..

 • Çok guzel

 • abim ve yengem öğretmen olduğundan m.e.b hattımız vardı 6 tane faturalı. 6 yıllık bu hatları başka oparatördn glnlere yaptıkları indirimi yapmadıkları için başka oparötere geçirdik. 8 yıllık müşteriye vermeniz gerekmiyormu diğer oparötrdn gelenlere verdiğinz değer ve indirimi ????